[ FAGUS a.s. ]

Ubytovna pro zaměstnance rekreačního resortu za polárním kruhem

Norsko – krásná příroda, rybolov, příjemní lidé. Takové představy se nám vybaví při zmínce o této zemi. A na sever Norska, do panenské přírody, směřují každoročně lidé za nezapomenutelnými zážitky při svých cestách za poznáním.

V těchto končinách zanechal svou stopu také Fagus.  V červenci 2008 jsme za polárním kruhem v oblasti Hamn na břehu Norského moře postavili ubytovnu pro zaměstnace rekreačního resortu. Místo je vzdálené cca 3000 km od Slušovic, což byla výzva nejen pro dopravní firmu Solotrans, která nám zajišťuje přepravu kontejnerových modulů, ale také pro naše montéry, kteří museli leckdy v průběhu stavby prokázat svoji šikovnost a dovednost.

Stavba v takových klimatických podmínkách a velké vzdálenosti od domovského závodu prokázala naši schopnost poradit si na místě s problémy, které při takových realizacích nastávají. Poděkování patří zejména našim montérům, kteří vše zvládli na výbornou. Je nutné vyzvednout také dobrou spolupráci a koordinaci činností s naším norským partnerem, firmou ScanModul, která dlouhodobě pracuje s firmou Fagus na místním trhu.

Potřebujete poradit ? ZEPTEJTE SE NÁS