Reference

Pro skupinu Bonett, která je největším prodejcem CNG v ČR jsme postavili administrativní zázemí v Praze. Jedná se o vyšší standard použítých materiálů. Uvnitř je 6 velkých kancelářských místností, velká zasedačka, archív, kuchyňská místnost a toalety. Celá montáž trvala 8 týdnů.

Administrativní budova

Stávající budova byla v havarijním stavu, tak zastupitelstvo rozhodlo o jejím stržení a na stejném místě jsme vybudovali z obytných kontejnerů ( modulů ) novou budovu, která bude sloužit nejen TJ Sokol, ale i všem návštěvníkům sportovního areálu.

Fotbalové kabiny v Huštěnovicích

Autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů ŠKODA se rozhodl na provozovně v Českých Budějovicích vytvořit nové kancelářské zázemí pro své prodejce ojetých vozů. Venkovní opláštění je z PUR panelů, hliníková okna, podlahovina vinyl a stěny jsou z Fermacellu včetně tapety. Strop je zavěšený z kazet s LED osvětlením.

ŠKODA  PLUS - AUTO ŠEVČÍK

Equine Sport Center je prvotřídní jezdecký areál, nacházející se v Olomouci - Lazcích. Díky speciálnímu povrchu, vyrobenému tak, aby maximálně vyhovoval jak jezdcům, tak čtyřnohým atletům, kolbiště konkuruje i prestižním evropským jezdeckým areálům. Proto jsme rádi, že jsme se mohli podílet na vytvoření zázemí pro komisaře.

Jezdecký areál Olomouc

Před bohunickou nemocnicí vyrostlo během 4 týdnů několik stánků z obytných kontejnerů tzv. modulů. Stánky budou zaplněny obchůdky nabízející například pečivo, tabák a noviny, oříšky, květiny, francouzské bistro, pobočku pojišťovny, optiku nebo novou kavárnu.

Stánky v Brně - FN Bohunice

Havarijní stav fotbalových kabin už nadále neumožňoval je využívat, proto se obec rozhodla tyto kabiny odstranit a místo nich tam postavit víceúčelové kabiny. Zázemí obsahuje 4 šatny, sociální zařízení, velkou společenskou místnost a sklad.

Fotbalové kabiny - Jasenná

Společnost Auto Jarov se rozhodla po roce rozšířit svoji prodejnu o další modul. Náročnost spočívala v tom, že původní modul se musel celý posunout o tři metry dopředu.

Rozšíření prodejny autobazaru

Stavba je řešena jako přízemní budova, která bude sloužit jako nízkoprahové denní centrum a noclehárna pro osoby bez přístřeší. V objektu je zádveří, recepce, spojovací chodba, denní místnost pro zaměstnance včetně šatny, WC, sprchy, úklidová místnost, technická místnost, tři ložnice, výdej jídla, konzultační místnost, prádelna, místnost pro lékaře, kancelář a sklady.

Denní centrum a noclehárna - Příbram

Na pozemku se nacházel objekt zázemí hřiště, který byl z důvodu havarijního stavu zbourán. Jedná se o novou stavbu sportovního zázemí fotbalového hřiště a zpevněných ploch. Stavba bude sloužit jako zázemí k fotbalovému hřišti - šatny hráčů, sprchy, sociální zařízení, bufet atd. Šatny pro hráče kopané ( 4 ks ) jsou navrženy jednotlivě pro 15 osob včetně vybaveného hygienického zázemí. Konstrukce vlastního objektu je navržena jako modulární kontejnerová výstavba. Vnitřní povrchy jsou tvořeny převážně SDK deskami, v prostorách sprch a WC pak keramickým obkladem. Vnější opláštění pak tvoří profilovaný lakovaný ocelový plech. Nad objektem je provedena sekundární střecha s organizovaným odvodem vody. Vytápění objektu je řešeno teplovodním systémem s nuceným oběhem vody. Stavba svým rozsahem nebude ovlivňovat životní prostředíí v její blízkosti.

Fotbalové kabiny Zlínské Paseky

Město Slavičín díky poskytnutým dotacím vybudovalo v roce 2014 hřiště s umělým povrchem 3. generace a nyní přišlo na řadu zázemí pro fotbalisty, které jsme postavili na konci roku 2016. Modulární výstavba trvala 10 dní.

Fotbalové kabiny Slavičín

Společnost AUTO JAROV a.s., která se orientuje na prodej a servis vozů patřících do koncernu Volkswagen Group hledala pro svůj profesionálně proškolený tým prodejců nové kancelářské zázemí, aby mohli každému zákazníkovi pomoci a poradit. Kancelářské prostory mají venkovní vlnitou hliníkovou fasádu s AL dveřmi a okny a vnitřní opláštění je ze sádrovláknité desky Fermacell s tapetou. Moduly byly smontované a předané za 5 dnů.

Autobazar

Mateřská školka v Mörse

Alla Hopp! je nová a největší propagační kampaň nadace Dietmar Hopp Foundation. Dává si za cíl inspirovat všechny věkové kategorie k pohybovým aktivitám. Za tímto účelem nadace věnuje osmnáct takových center v oblasti Rhein-Neckar. alla Hopp ! je jedinečný, vyvinutý ve spolupráci s odborným přístupem k pohybu a mobility v regionu. Všechny generace mohou sportovat ve veřejně přístupných zařízeních zdarma podle svých možností, udržovat se v kondici a odpočinout si.

Sportovní zázemí Alla Hopp! Schwetzingen

Místní firma potřebovala pro své zaměstance ubytovací kapacity, které se v okolí nenacházely a musela každodenně svážet desítky zaměstnanců z dalekého okolí. Rozhodla se pro výhody modulárního systému, které mimo rychlosti dodání a smontování, také v budoucnu umožňuje další rozšíření ubytovacích nebo kancelářských prostor. Ubytovací zařízení je pro 60 lidí a provedení je standardní.

Ubytovna v Mohelnici

Studium v nizozemském hlavním městě láká stále více mladých lidí z  celého světa. Firma FAGUS přispěla k dalšímu navýšení ubytovacích kapacit, a to otevřením komplexu patnácti budov ve čtvrti Dennenrodepad a čtyř vzájemně spojených komplexů ve čtvrti Klievering. Celkový počet 1515 bytových jednotek převážně z  modulů o  rozměrech 7,25x3,3 m s  vlastním sanitárním zařízením, kuchyní a centrálním topným systémem byl v součtu realizován v rekordním čase patnácti měsíců.

Vysokoškolské koleje - Amsterdam

31.10.2015 proběhlo otevření nové trafiky u Fakultní nemocnice v Brně - Bohunicích. Stejně jako v roce 2010, kdy jsme postavili sousední pekárnu, jsme museli dodržet zadávací podmínky od vedení nemocnice. Vzhledem k vysoké frekvenci lidí se nám podařilo trafiku zkompletovat za dva dny.

Trafika v Brně

ZŠ se nachází ve středních Čechách na okraji CHKO Křivoklátsko. Je to venkovská škola s 1. - 5. ročníkem. Každý ročník je samostatný, školu navštěvují žáci bydlící v obci Nižbor, Stradonice a Žloukovice. Maximální kapacita je 95 žáků. V současné době díky rozšíření o další třídu z modulárních kontejnerů se může tahle kapacita žáků navýšit a tím uspokojit poptávku. Zřizovatelem školy je Obec Nižbor.

Rozšíření ZŠ Nižbor

Stavba v Koblenz má inovativní charakter v architektuře ubytování. 36 komfortně zařízených apartmánů slouží k flexibilnímu pronájmu. Budova byla postavena za 10 týdnů.

Apartmánový dům pro studenty - Koblenz

Fotbalový areál v Ostrožské Nové Vsi neposkytoval zdejším hráčům komfortní zázemí, objekt šaten a sprch byl v katastrofálním stavu. Proto se obec rozhodla investovat do nových šaten a sociálního zařízení. Celá stavba včetně základových patek netrvala ani měsíc.

Fotbalové kabiny - Ostrožská Nová Ves

Dalším úspěšným projektem bylo rozšíření gymnázia o nové učební prostory.

Gymnázium Drážďany

Tato budova slouží jako reprezentativní prostory pro jednání se zákazníky. Důraz byl kladen na kvalitní materiály, hladké spoje jak na stěnách tak i na stropech a exkluzivní vybavení.

Exkluzivní kancelářská budova ve Frankfurtu nad Mohanem

Dvoupatrová školka nabízí 2 třídy jeslí a 3 třídy školky stejně jako 1 družinu – místo pro celkem 124 dětí. Velmi důležitá byla volba polohy s ohledem na infrastrukturu, která by byla schopna pojmout nárůst provozu v časech po dobu ca. 2 hodin ráno a odpoledne. V této ulici je totiž možnost parkování u obchodů LIDL a REWE, stejně tak cyklostezka a chodník, takže rodiče mají několik možností předání a vyzvednutí dětí tak, aby doprava nezkolabovala (více čtěte http://olching.de/index.php?id=5958,1 ).

BRK školka Nautilus

Kancelářská budova pro konglomerátní společnost, která patří mezi největší výrobce elektroniky na světě, byla rychlým řešením nedostatku kancelářských, provozních a sanitárních prostor v německém Erlangenu.

Administrativní budova Erlangen

Dalšími ukázkovými příklady moderních kancelářských budov k pronájmu byly tyto sestavy v německém Forchheimu a Waldkirchu. Základem naší dodávky je skelet budov včetně oken, dveří a opláštění venkovních stěn, podlah a stropů. Vnitřní výstavbu si dělá zákazník často buď s místními firmami nebo v rámci vlastní režie. V případě zájmu je možná dodávka komplet na klíč.

Administrativní budovy ve Forchheimu a Waldkirchu

Tento projekt vyniká především aplikací teplovodního topení v podlahách našich modulů, které přispívá ještě k většímu tepelnému komfortu našich nejmenších. V rámci ekologického ohřevu teplé vody byly na tomto projektu osazeny na střeše solární kolektory k ohřevu teplé vody. Barevný koncept jak interiéru tak exteriérů odpovídá přesně požadavkům zákazníka.

Mateřská škola Weyhe, Brémy

Stavbu malé dvoutřídní školy na ostrově Sv. Eustacha v Nizozemských Antilách jsme realizovali pomocí skládacích ocelových modulů, které se přepravují ve složeném stavu ve standardních nákladních kontejnerech, čímž dochází k úsporám nákladů na dopravu.

Škola St. Eustatius, Nizozemské Antily

Studium v nizozemském hlavním městě láká stále více mladých lidí z celého světa. V letošním roce přispěla firma FAGUS k dalšímu navýšení ubytovacích kapacit, a to otevřením komplexu 10. budov ve čtvrti Daalwijkdreef.

Daalwijkdreef, Amsterdam

Na konci srpna 2013 jsme úspěšně předali kancelářskou budovu, postavenou na severním pobřeží. Vzhledem ke klimatickým podmínkám, které panují v této části Německa, jsme pro stavbu museli použít velmi specifické materiály. Prefabrikované moduly splňují požadavky na zatížení větrem ve tř.IV, tj. Windklasse IV, a samozřejmostí je také odolnost proti slané vodě, takže byly použity pouze speciální nátěrové hmoty a materiály.

Administrativní budova v Hamburgu

„Do srpna roku 2013 by mělo mít 39 % dětí do 3 let jisté místo v předškolních zařízeních v německém Kolíně nad Rýnem. Stanovený cíl vyvolal stavební boom těchto budov…“ (viz http://www.kbdonline.de/Flipbooks/ 2013_06/index.html, strana 10-11)

Mateřské školky v Kolíně nad Rýnem

Začátkem tohoto roku jsme dodali první moduly pro projekt administrativní budovy pro reklamní agenturu, která se specializuje na velkoformátový tisk reklam, billboardů apod.

Vertical Koln

Nově postavená kancelářská budova pro firmu Krone specializující se na výrobu kamionových návěsů se nachází nedaleko Severního moře ve městě Werlte v Dolním Sasku.

Krone Werlte

Fagus se stal dodavatelem modulárního systému pro kompresorové stanice, které by chtěl indonéský investor realizovat na celém světě pro těžbu hydrátu metanu. První projekt je realizován na platformě v moři u Baku v Ázerbájdžánu.

Kompresorová stanice

Kontejnery byly vyrobené pro lyžařské středisko Jasná. Jedná se o dočasné řešení občerstvení a sociálního zázemí u vrcholové stanice nové lanovky Funitel, která spojuje sever a jih Chopku. Největší výzvou této zakázky byla bezpečná přeprava na místo určení.

Lyžařské středisko Jasná

Fagus odstartoval aktivity v Grónsku v říjnu 2012 výstavbou obchodu se sklady v osadě Niaqornat na západním pobřeží Grónska v Baffin bay. Niaqornat je původní osada, která má přibližně 50 domů. Obyvatelé se živí lovem ryb, které zpracovávají a posílají do obchodní sítě jak v Grónsku, tak v Evropě a Americe.

Grónská mise zahájena!

Znovu po deseti letech jsme se znovu prosadili při projektu modulové stavby pro tentýž farmaceutický podnik v belgickém Rixensartu, kde se nachází výzkumná pracoviště i kanceláře.

Výzkumné laboratoře v Belgii

Další projekt předškolního zařízení na bázi modulů byl úšpěšně předán do užívání začátkem měsíce října. Jedná se o školku pro přibližně 40 dětí.

Mateřská škola Freital, Leßkestrasse