O společnosti

[ FAGUS a.s. ]

Fagus a modulární stavby

Receptem na úspěch každé firmy v dnešní době je reagovat pružně na dynamiku trhu. To je naše krédo. Stavět ekonomicky a rychle, přesně tam a přesně tak, jak je potřebné a vytvářet tak prostory, které jsou základem produktivního pracovního prostředí.

Již řadu let se specializujeme na plánování a realizace modulárních staveb kancelářských a správních budov, škol, školek, nemocnic, ubytoven, hotelů v provedení dle potřeb zakázníků. Základem jsou moduly různých rozměrů, které jsou modifikovány a kombinovány dle individuálních architektonických návrhů. Námi dodávané modulární stavby jsou projektovány pro krátkodobé i dlouhodobé používání.

Historie společnosti

Firma FAGUS spol. s r.o. byla založena jako ryze česká soukromá společnost v roce 1991. V roce 2002 byla transformována na FAGUS, a.s.

Ve své činnosti navázala na bohaté zkušenosti získané v minulosti při výrobě obytných buněk pro český a východní trh. V průběhu dalších let začala firma postupně pronikat do dalších evropských zemí s hlavní orientací na německý, švýcarský a rakouský trh. Toto obchodní rozšíření bylo v prvopočátcích důležitým přínosem pro získání informací o normách a technologiích západní Evropy.

FAGUS modulární stavby

Nabyté zkušenosti, zdokonalená technologie, rychlost a zachování kvality byly základem pro další expanzi na západních trzích.

Firma FAGUS, a.s. je vlastníkem pěti výrobně-technických provozů, které zabezpečují pokrytí požadavků našich zákazníků. Hlavní sídlo firmy je ve Slušovicích, obchodní a pronájemní pobočky jsou v Praze a Bratislavě.

Obchodním zástupcem pro slovenský trh je firma FAGUS SK, s.r.o. v Bytči, která také zajišťuje logistiku montáží a servisu našich staveb pro zákazníky nejen v celé Evropě, ale i na jiných kontinentech.

V roce 1998 byla založena pobočka FAGUS Deutschland GmbH, která poskytuje další služby a servis našim německým zákazníkům.

Firma FAGUS se v Čechách a na Slovensku řadí mezi největší firmy ve svém oboru na trhu. S více jak tisícovkou variabilních obytných a sanitárních modulů v pronájemním parku na všech pobočkách Fagus nabízí možnost okamžitého pronájmu jak samostatných kontejnerů, tak sestav včetně veškerého vybavení.