Doprava a montáž

[ FAGUS a.s. ]

Doprava

Jednotlivé moduly dopravujeme na staveniště v celé Evropě speciálními kamiony. Velmi úzce spolupracujeme se spediční firmou SOLOTRANS Zlín. Moduly lze přepravovat nákladními automobily, vlakem, lodí i letecky. 

Technologie montované výstavby vyžaduje volný příjezd pro nákladní automobil a autojeřáb na místo stavby

Firma FAGUS nabízí možnost dopravy až 50 speciálními kamionovými soupravami v jeden nakládací termín jako i výhodnou kombinaci přeprav modulů o rozměrech 6 058 mm a 9 000 mm na jedné soupravě, což umožňuje velkou redukci ceny jak za dopravu, tak za jeřáb v místě skládky.

kamionem

lodí

vlakem

letadlem

Montáž

Moduly jsou na staveništi během několika dnů smontovány do jedné uzavřené systémové budovy. Podstatné stavební části jako okna, dveře, obklady a podlahoviny jsou již v modulech vestavěny-položeny. To značně redukuje dobu stavby a s tím spojené náklady.

Náš odborný montážní personál nabízí montáž modulárních sestav v tuzemsku i v zahraničí. Případně dle vašeho individuálního požadavku zajistíme šéfmontéra. Zákazník si rovněž může montáž zajistit svými vlastními prostředky. Provádíme i demontáže a přestavby stávajících objektů.