[ FAGUS a.s. ]

Provozní zázemí firmy Hügler v Birmensdorfu

Švýcarský podnik s více než stoletou tradicí, který se zabývá recyklací materiálů, rozšiřuje v současné době svůj provoz o druhé recyklační centrum. Firma FAGUS spolu se švýcarskou partnerskou firmou získala zakázku na kancelářskou budovu, která slouží zároveň jako spediční centrum a současně i jako váha.

Náročné požadavky zákazníka s ohledem na účel budovy znamenaly použití velmi speciálních materiálů, jejichž kombinace byla náročná, co se týká technologického provedení, koordinace montážních prací, tak i nákladů na  celý projekt. 

Na přání zákazníka byly namontovány speciální okna a dveře s výbornými tepelnými a zvláště protihlukovými vlastnostmi, což je u podobného typu provozu velmi důležité. Nejzajímavější částí jsou posuvná okna, která mají posuvné části v různých výškách, tak aby bylo možné předat dokumenty na vozidla s různou výškou podvozku, tudíž jinou výškou oken u řidiče. Dále je zajímavé řešení venkovhího opláštění formou fasádních desek CEMBONIT v kombinaci s dodatečným zateplením a vevnitř fasády integrovaným odvodněním střech kontejnerů včetně dodatečného topného drátu s termostatem proti zamrzání 

Nedlouho po uzavření kontraktu projevil zákazník zájem o další sestavu, sloužící jako šatnu pro dělníky, která realizujeme v současné době. Doufáme, že se zákazník v případě potřeby dalších kontejnerů  na nás opět obrátí.

Potřebujete poradit ? ZEPTEJTE SE NÁS