[ FAGUS a.s. ]

Ponton Bad Sobernheim

Firma Fagus poslední dobou rozšířila své stavby i o víkendové chaty.

Technicky se jedná o klasické modulové řešení. Sestavu tvoří 2 kontejnery o rozměrech 8 000 x 2.990 mm = ca. 48 m2, venkovní výška je závislá na požadavku vnitřní světlé výšky obytné části.

V přízemí se nachází pochůzná terasa, kterou můžeme opatřit venkovním schodištěm na střešní terasu. Tuto lze nadstřešit buď kombinací nerezových sloupů se stahovací plachtou nebo přístřeškem z LEXANU. Pochůzné terasy jsou vybaveny exotickým dřevem BANGKIRAI, které je odolné vodě, proto lze chatu umístit i do vlhkého prostředí v rekreačních oblastech. Elegantního vzhledu dosáhnete použitím nerezového zábradlí. V případě potřeby je možné tuto sestavu překrýt standardní sedlovou střechou, aby bylo dosaženo klasického vzhledu chaty.

Celá konstrukce obytné části, s ohledem na technické možnosti, je postavena na přání zákazníka, změnit si můžete jak půdorysné řešení, tak i uspořádání místností. Vzorová chata nabízí dva pokoje, obytnou kuchyň a koupelnu, ve které je sprcha, toaleta a umývadlo,.  Chatu můžeme rovněž vybavit kompletně nábytkem jak pro samotnou chatu, tak i eventuelně pro terasy. Nabízíme širokou paletu venkovního opláštění jako klasický lakovaný profilovaný plech, zateplenou fasádu s omítkou či opláštění dřevěnými mořenými palubkami.

Toto řešení je ideální pro stavbu rodinného výletního místa, pro kempy, rekreační oblasti, apartmány, jako zahradní domek nebo jako hausbót.

Potřebujete poradit ? ZEPTEJTE SE NÁS