[ FAGUS a.s. ]

Ponton Bad Sobernheim

Firma Fagus poslední dobou rozšířila své stavby i o víkendové chaty.

Technicky se jedná o klasické modulové řešení. Sestavu tvoří 2 kontejnery o rozměrech 8 000 x 2.990 mm = ca. 48 m2, venkovní výška je závislá na požadavku vnitřní světlé výšky obytné části.

V přízemí se nachází pochůzná terasa, kterou můžeme opatřit venkovním schodištěm na střešní terasu. Tuto lze nadstřešit buď kombinací nerezových sloupů se stahovací plachtou nebo přístřeškem z LEXANU. Pochůzné terasy jsou vybaveny exotickým dřevem BANGKIRAI, které je odolné vodě, proto lze chatu umístit i do vlhkého prostředí v rekreačních oblastech. Elegantního vzhledu dosáhnete použitím nerezového zábradlí. V případě potřeby je možné tuto sestavu překrýt standardní sedlovou střechou, aby bylo dosaženo klasického vzhledu chaty.

Celá konstrukce obytné části, s ohledem na technické možnosti, je postavena na přání zákazníka, změnit si můžete jak půdorysné řešení, tak i uspořádání místností. Vzorová chata nabízí dva pokoje, obytnou kuchyň a koupelnu, ve které je sprcha, toaleta a umývadlo,.  Chatu můžeme rovněž vybavit kompletně nábytkem jak pro samotnou chatu, tak i eventuelně pro terasy. Nabízíme širokou paletu venkovního opláštění jako klasický lakovaný profilovaný plech, zateplenou fasádu s omítkou či opláštění dřevěnými mořenými palubkami.

Toto řešení je ideální pro stavbu rodinného výletního místa, pro kempy, rekreační oblasti, apartmány, jako zahradní domek nebo jako hausbót.

Looking for advice? ASK US