[ FAGUS a.s. ]

Nová firemní školka Maltézské nemocnice Sv.Anny v Duisburgu

Trefnější snad ani název nemohl být. Koneckonců byl vybrán samotnými zaměstnanci, a tak od srpna zde skotačí a hrají si děti předškolního věku, kde je možné umístit do opatrování již šestiměsiční batolata.

Dohlíží na ně odborný pedagogický personál, střídající se ve dvou denních směnách. Provozní doba je od 6 až do 20 hodin!

Dobu hlídání si mohou zaměstnanci flexibilně určovat dle své aktuální pracovní doby, v jiných zařízeních s pevně stanovenou dobou toto není možné. „Jako atraktivní zaměstnavatel v oboru zdravotnictví je pro nás důležité podporovat rodiny našich pracovníků, kteří jakožto vysoce kvalifikovaní odborníci jsou vzhledem k pracovnímu vytížení na služby naší školky odkázáni“, říká personální vedoucí nemocnice.

Nová firemní školka vznikla kontejnerovou výstavbou doslova a do písmene na „zelené louce“ – v areálu nemocnice. Jednopatrová budova o ploše ca. 240 m2 harmonicky zapadá do okolí. Z prosvětlených tříd mohou děti vyběhnout přímo na zahradu či hřiště, nacházející se hned vedle zahrady.

Potřebujete poradit ? ZEPTEJTE SE NÁS