BRK školka Nautilus

< zpět

Dvoupatrová školka nabízí 2 třídy jeslí a 3 třídy školky stejně jako 1 družinu – místo pro celkem 124 dětí. Velmi důležitá byla volba polohy s ohledem na infrastrukturu, která by byla schopna pojmout nárůst provozu v časech po dobu ca. 2 hodin ráno a odpoledne. V této ulici je totiž možnost parkování u obchodů LIDL a REWE, stejně tak cyklostezka a chodník, takže rodiče mají několik možností předání a vyzvednutí dětí tak, aby doprava nezkolabovala (více čtěte http://olching.de/index.php?id=5958,1 ).

Školka byla městem předána do vlastnictví Bavorského červeného kříže (BRK), takže finančně se podílelo samotné město Olching (více čtěte http://www.brk-ffb.de/meldungen/2013/traegerschaftsvertrag-kinderhaus-olching.html ).

Naše firma dodávala modulární stavbu včetně fasády a střešní konstrukce na klíč, pouze nábytek, nízkonapěťové a telefonní instalace dodávaly odborné firmy. Kvůli chybějícímu prostoru na dvoře školky byly navrženy pochůzné a nadstřešené podesty, které slouží jako jakési „náhradní hřiště“ a  které mohou děti využít i za deště.