Napsali o nás

STAVEBNISERVER.COM

Více informací

Školka Darmstadt

Více informací

Školka Haan

Architektonicky velmi zdařilé, ovšem i na materiály a montáž náročné provedení školky. Výraznou kulisou je také zahradní exteriér.

Více informací

Fagus Bike Tour 2018

Teambuilding na kole do Lednice.

Více informací

Proč si vybrat stavbu z obytných modulů ?

Dnes je díky novým technologiím a materiálovým inovacím, možné moduly komfortně vybavit, použít kvalitní i originální materiály do interiéru i exteriéru, díky čemuž jsou modulární stavby schopny konkurovat klasickému stavitelství.

Více informací

Stavba roku Zlínského kraje 2016

Vyhráli jsme čestné uznání v soutěži "Stavba roku Zlínského kraje 2016 ".

Více informací

Oznámení o změně sídla Fagus a.s. a Fagus Invest a.s.

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vás informovat, že společnost FAGUS a.s. změnila své sídlo, a to s platností od 25.11.2016 a společnost FAGUS Invest a.s. změnila své sídlo, a to splatností od 6.12.2016. Nová sídla společností: Březová 206, 763 15 Březová. Ostatní údaje společností zůstávají beze změny.

Více informací

Nová administrativní budova Fagus

Fagus a.s. si k 25 výročí existence firmy nadělil dárek v podobě nové administrativní budovy. Ve stejné lokalitě, na dohled od stávajících kanceláří, byl postaven moderně řešený objekt, splnující aktuální technologické i designové požadavky.

Více informací

Základní škola Most pri Bratislave

Vedení školy v Moste pri Bratislave udělalo v nové školní budově, kterou postavila slovenská pobočka Fagus, povedený videoklip se svými žáky, který představila při slavnostním otevření školy.

Více informací

Napsali o nás ...

Vyšel článek v prestižním magazínu Stavebníserver.com

Více informací

Německé středisko pro letectví a kosmonautiku

Jedná se o rozšíření stávající budovy o novou část z modulů., kterou jsme stavili pro známé německé národní výzkumné centrum pro letectví a vesmír.

Více informací

Sportovní centrum Neubrandenburg

Více informací

Rychlé občerstvení v Altenburgu

Více informací

Cestovní kancelář v Niedensteinu

Více informací

Fagus oslavil výrobu 50 000 ks ocelových rámových konstrukcí

Ve výrobním závodě firmy Fagus v Lípě jsme vyrobili již 50 000 ks ocelových rámových konstrukcí pro výrobu modulů různých typů pro modulární výstavbu. Vyjádřeno jinými čísly, jedná se o 75 000 000 kg oceli (hmotnost přibližně 8 Eiffelových věží) a pokud bychom postavili konstrukce do jedné řady za sebe, potom bychom vytvořili řadu dlouhou 350 km.

Azylový bytový komplex v Brémách

Jedná se o tři bytové komplexy, které byly realizované v roce 2014 v Brémách. Každá bytová jednotka má svůj vlastní vchod, kuchyň, koupelnu a obývací pokoj.

Více informací

FAGUS SKI OPEN 2015

První ročník FAGUS SKI OPEN se uskutečnil v rekreačním středisku RS Trnava pro zaměstnance a rodinné příslušníky fy Fagus. Zpestřením bylo grilování klobásek vedle Ski bufetu. Podmínky pro lyžování byly velmi dobré, které přispěly k hojné účasti bez ohledu na věk.

Více informací

Studentská ubytovna Holandsko

Další fáze výstavby studentských ubytoven v Holandsku již začala v plném proudu. Základy jsou již hotové, nyní probíhá pokládka inženýrských sítí.

Více informací

Sportovní areál U cementárny Ostrava

6.9. 2014 byl v Ostravě otevřen jeden z nejmodernějších areálů pro inline bruslení v Evropě. Fagus se podílel na tomto projektu výstavbou zázemí pro správu areálu.

Více informací

Azylový dům v Bremách

V této době jsme dokončili a úspěšně předali první blok o velikosti cca 2000 m2 azylových bytů v německých Brémách.

Více informací

Reklamní spot Fagus a. s.

Receptem na úspěch každé firmy v dnešní době je reagovat pružně na dynamiku trhu. To je naše krédo. Stavět ekonomicky a rychle, přesně tam a přesně tak, jak je potřebné a vytvářet tak prostory, které jsou základem produktivního pracovního prostředí.

Více informací

Napsali o nás…

Dodavatel sádrovláknitých desek Fermacell uveřejnil na svých stránkách informaci o výstavbě modulárních škol a školek v Německu, které jsme v poslední době vyrobili a postavili.

Více informací

Montáž kompresorové stanice na ropné plošině

V březnu 2014 byla provedena finální montáž kompresorové stanice na ropné plošině v blízkosti Baku. Stanice byla vyrobena, sestavena a odzkoušena na podzim roku 2013, poté rozebrána a přepravena do Azerbajdžánu.

Více informací

Zahájení stavby školy v Mnichově

Více informací

Mateřská škola v Olchingu

Více informací

Dokončení stavby v Mönsheimu

Více informací

Provozní zázemí firmy v Sasbachu

Více informací

Předání stavby ve Forchheimu

Více informací

Administrativní budova Reute

Více informací

Dokončení stavby ve Waldkirchu

Více informací

Nová provozní budova v Bottropu

Více informací

Administrativní budova Wuppertal

Více informací

Speciální škola Herdecke

V letošním roce již byly zahájeny montáže na několika stavbách. Jako jedna z prvních to byla výstavba speciální školy v Herdecke v Porúří poblíž Dortmundu. Naši montéři se před ukládáním modulů museli potýkat s problémy s přístupovou cestou ke stavbě a nekvalitně připravenými odpady, které zajišťoval dodavatel základů. První moduly byly složeny až v odpoledních hodinách a časový plán se tak protáhl až do večerních hodin.

Více informací

Dům s pečovatelskou službou

FAGUS neustále hledá nové příležitosti pro využití modulového systému. Kromě již rutinních nizozemských univerzitních "kampusů" nyní stavíme v poklidném nizozemském městě pilotní projekt domu s pečovatelskou službou /DPS/. Projekt byl zahájem v září 2013 a předání je naplánováno do Vánoc.

Více informací

Letos jsme postavili nejvíce mateřských škol

Expanze modulového systému firmy FAGUS pro školky v Německu neutichá ani koncem roku. Prohlédněte si aktuálně dokončenou školku ve Weyhe poblíž Brém.

Více informací

Montáž školní budovy v Antilách - 3. část

Celková montáž včetně vykládky materiálu z námořních kontejnerů trvala 7 dní. Na závěr našeho pobytu přiletěl na oficiální návštěvu ostrova nizozemský král Vilém Alexandr s královnou Máximou.

Více informací

Montáž školní budovy v Antilách - 2. část

Montáž samotných konstrukcí na stavbě včetně stěn, oken a dveří je jednoduchá a zabere velmi krátkou dobu. V tomto případě jsme použili sendvičové panely o tloušťce 100 mm s minerální vatou, která má výborné protipožární a protihlukové vlastnosti. Posuvná okna byla opatřena venkovní roletou, která chrání proti slunečnímu svitu a silnému větru při tropické bouřce.

Více informací

Montáž školní budovy v Antilách - 1. část

Na začátku listopadu jsme zahájili stavbu malé dvoutřídní školy na ostrově Sv. Eustacha v Nizozemských Antilách. Projekt se realizuje pomocí skládacích ocelových modulů, které se přepravují ve složeném stavu ve standardních nákladních kontejnerech, a tím dochází k úsporám nákladů na dopravu.

Více informací

Výstavba budovy SC Rot-Weiß v Oberhausenu

Budova o celkové ploše cca. 620 m2 slouží pro administrativní účely, obchod a gastronomii, a je opatřena velkou střešní terasou.

Více informací

Psali o nás......

Fotbalový stadion za čtyři měsíce

Zázemí fotbalového stadionu SV Wehen – Wiesbaden, který nese jméno BRITA Arena, bylo realizováno kontejnerovými moduly slušovické firmy FAGUS.

Více informací

Škola ve Frankfurtu nad Mohanem

Ve Frankfurtu nad Mohanem proběhne rekonstrukce stávající budovy základní školy v jedné z městských částí. Po dobu rekonstrukce (přibližně 2 roky) se žáci přestěhují do nové modulární stavby, která bude po skončení prací demontována a použita pro jiné účely.

Více informací

Fagus Open 2013

V říjnu se konal již pátý ročník nohejbalového turnaje Fagus Open - memoriál Františka Železníka. Letošního ročníku se zúčastnilo 10 mužstev ze všech provozů Fagus. Vítězem se stali Věčně Mladí z provozu Trnava, na druhém místě se umístila Jamajka, také z Trnavy, a třetí skončilo mužstvo Halenkovice 3.

Více informací

Předána budova v Preititzu nedaleko Děčína

Více informací

Kanceláře firmy Edaq v Mönsheimu

Více informací

Administrativní budova v Ibbenbürrenu před dokončením

Více informací

Pokračování montážních prací v Bleckenstedtu

Více informací

Mladé lidi láká studium v Amsterdamu

Studium v nizozemském hlavním městě láká stále více mladých lidí z celého světa. V letošním roce přispěla firma FAGUS k dalšímu navýšení ubytovacích kapacit, a to otevřením komplexu 10. budov ve čtvrti Daalwijkdreef. Celkový počet 700 bytových jednotek převážně z modulů o rozměrech 7,25x3,3m s vlastním sanitárním zařízením, kuchyní a centrálním topným systémem, tj. celkem 16.800 m2 , bylo dokončeno v rekordních 10ti měsících. Rychlost modulární výstavby a celkově nižší cena ve srovnání s klasickou stavbou jsou hlavními výhodami prefabrikovaných staveb.

Více informací

Administrativní budova v Hamburgu předána na konci srpna

Jedna z největších německých energetických firem převzala na konci srpna k užívání kanceláře v nově postavené budově na severním pobřeží v Hamburgu. V tomto projektu byl Fagus dodavatelem stavby včetně instalací kabelů pro NN sítě a nábytku.

Více informací

FAGUS Letní hry 2013

Slovenská pobočka Fagus uspořádala stejně jako každý rok v srpnu akci pod názvem Letní hry, jejíž součástí byl i fotbalový turnaj mužstev z provozů Fagus. Letos se zúčastnilo 6 mužstev ze Slovenska i Moravy. Vítězem turnaje bylo mužstvo z výroby Fagus SK, na druhém místě se umístil provoz Lípa a na třetím mužstvo Fagus SK office. Organizátorům děkujeme za přípravu a těšíme se na další ročník Letních her v roce 2014.

Více informací

Modulární stavba obchodu v Grónsku

V bulletinu firmy KNI, která provozuje v Grónsku síť obchodů, byl zveřejněn v novém čísle článek o modulovém obchodu v osadě Niaqornat, který Fagus postavil na podzim roku 2012. „Nový modulový obchod je první svého druhu a je pečlivě sledován, neboť se bude jednat o novou modelovou řadu obchodů modernizovaných v příštích letech," říká ředitel řetězce Pilersusioq Frederik Olsen. "Zaměstnanci jsou nadšeni z nového modulárního obchodu. Mají zpět svou práci a těší se každé ráno na příchod do obchodu. Nový obchod je opatřen tepelnou clonou u vchodu a má sklad ve stejné budově. To je pro pracovní postupy jednodušší, " říká obchodní ředitel Nikolaj Svendsen.

Více informací

Montážní práce v Hamburgu téměř před dokončením

Na přelomu července a srpna pokračují práce na rozvodech elektro, finalizují se práce na zavěšených podhledech a podlahových krytinách. V plném proudu jsou práce na fasádě. Začíná rovněž montáž vnitřního vybavení kanceláří a kuchyní.

Více informací

Jesle ve Wolfsburgu

Koncem července byla zahájena montáž kontejnerů pro jesle v Hattorfu u Wolfsburgu.

Více informací

Stavba v Hamburgu pokračuje podle plánu

Provádí se prosklení oken, kabeláže rozvodů elektro, lepení tapet a podlahovin. Současně probíhá asfaltování přístupové cesty a parkovacích ploch. Dne 18.7. 2013 vyšel rozsáhlý článek o postupu prací na tomto projektu v místním deníku "Ostfriesische Kurier".

Více informací

Psali o nás...

V pravidelném celoevropském bulletinu výrobce systémů suché výstavby Fermacell byl publikován článek o studentských kolejích v Alesundu, které jsme postavili v roce 2011.

Více informací

Zahájení montáže administrativní budovy v Hamburgu

V polovině června jsme zahájili montáž administrativní budovy pro fy. Dong Energy Hamburg. Vlastní stavba je umístěna ve východní části přístavu v lokalitě Norddeich, přímo na mořském pobřeží ihned za ochrannou hrází.

Více informací

Slovácká benefice

Již čtvrtý ročník Slovácké exhibice, která se odehrávala na zrekonstruovaném zimním stadionu v Uherské Hradišti, navštívilo přes 2000 diváků. S charitativním podtextem se představily dvě desítky českých a slovenských hokejistů. Jsme rádi, že jsme se mohli na této akci podílet a pomoci dobročinným projektům.

Více informací

Fagus Bike Tour 2013

Od roku 2011 probíhá vždy začátkem léta cyklojízda „ Fagus Bike Tour “ podél Vsetínské Bečvy. Aktivně se zúčastnilo 30 cyklistů, kteří měli na konci trasy v nohách celkových 43 km. Už nyní se těšíme na čtvrtý ročník „ Fagus Bike Tour 2014 „

Více informací

Sportovní areál RWO Oberhausen

Fagus zahájil výstavbu nového sportoviště RWO v Oberhausenu. Předpokládáný termín dokončení do konce června 2013.

Více informací

Stavba školy v Düseldorfu

Montážní práce na škole v Düseldorfu pokračují podle plánu.

Více informací

Článek na portálu Stavební server

Na internetovém portálu Stavební server - jaro 2013 byl publikován článek o modulárních mateřských školách, které staví naše firma v různých evropských zemích.

Více informací

Psali o nás...

24.4.2013 byl publikován článek o stavbě v Grónsku, který postavila naše firma, v odborném časopise TZB-info.

Více informací

Bazarové kontejnery

Nabízíme repasované kontejnery. Cena je od 70.000,- do 75.000,- bez DPH za 1 kus. Více informací na tel. 723 300 952

Více informací

Marketingová kampaň - Brno

Společnost Fagus a.s. se rozhodla pro moravský trh spustit marketingovou kampaň plakátových billboardů pro oslovení potenciálních zákazníků, kteří plánují realizaci kancelářských, ubytovacích nebo správních budov.

Více informací

Podpora hokeje v regionu

Naše firma se nedávno stala jedním ze sponzorů hokejového klubu HC PSG Zlín. V rámci podpory prodeje takto přispíváme na rozvoj hokejového sportu v našem regionu, který zde má dlouholetou tradici.

Více informací

Katalog Fagus 2011

Prohlédněte si náš nový firemní katalog, v němž naleznete veškeré technické i obchodní informace o našem výrobním programu mobilních kontejnerových modulů k všestrannému použití.

Více informací

Fotbalové stadiony

Více informací

Kontejnery pro kuřáky

Více informací

Sestavy pro potřeby stavebního průmyslu

Více informací

Víkendové chaty

Více informací